הארגון קל"ף במשבר כספי חמור

תרומות אפשר להעביר בדרכים הבאות:
1. ממשק תרומה אינטרנטי באתר
www.litrom.com/claf. זהו אתר מאובטח ואמין, שבו ניתן לתרום גם באופן אנונימי. כספי התרומה יועברו ישירות לקל"ף עם עמלה של 6% לגוף המפעיל את האתר.
2. משלוח צ'ק "למוטב בלבד", לפקודת קל"ף – קהילה לסבית פמיניסטית, לת.ד 22997 תל אביב, 61128.
3. מסירת תרומות ישירות לעדי מורנו באחד מאירועי הגאווה הקרובים (ב- 18.6 החל מ- 13:00, מתקיים הפנינג גאווה גדול בפארק וולפסון בתל אביב).
4. הגעה לכינוס החירום להצלת קל"ף, שיתקיים ב- 23.6 בשעה 19:00 בבית היינריך בל, ברח' נחלת בנימין 24 תל אביב. בכינוס ננסה להעריך כמה כסף נאסף ולראות יחד כיצד מבצעים גיוס אחרון בשבוע האחרון שיישאר עד מועד פקיעת האולטימטום של הבנק.

הנה מכתבן של אורנה ועירא הדר, ממקימות קל"ף, שמופץ בימים אלה:

חברות יקרות וחברים יקרים,

ודאי שמעתן/ם שקל"ף נמצאת במשבר כספי חמור. שסכנת סגירה, מרחפת על הארגון. שהבנק דורש פרעון מיידי, עד ה- 1.7.05, של חובה של קל"ף בסך 60,000 ₪. שנשים שניסו להציל את קל"ף וחתמו על ערבות אישית לטובתה, נדרשות כעת לשלם באופן אישי את חובות הארגון.

אנחנו, כמי שהיינו שותפות בהקמתה ובטיפוחה של קל"ף, וכמי שהשקענו בקל"ף כל כך הרבה מזמננו ואהבתנו, מרגישות שאי אפשר לעמוד מנגד ולתת לארגון לקרוס ולהיעלם מהמפה באופן כה מביש. אי אפשר להסכים למצב שבו מתנדבות בארגון יאלצו לשלם מכיסן את חובות הארגון.
אז נכון שקל"ף של היום רחוקה מלהיות הארגון שעליו חלמנו, ונכון שבשנים האחרונות קל"ף עברה תהפוכות שאינן לרוחנו, ונכון שנעשו בקל"ף הרבה דברים מקוממים. אבל למרות זאת, אנחנו לא יכולות לשכוח שבמשך שנים ארוכות זה היה הארגון היחיד שהציע לנו וללסביות רבות אחרות תמיכה, קבלה ופשוט מקום.

עבורנו, להיות לסביות פמיניסטיות זה גם לסייע לחברותינו, כך שהן לא תחטופנה באופן אישי את מחיר הקריסה הכלכלית של הארגון. מבחינתנו, להיות חלק מקהילה זה גם להיענות ליד מושטת לעזרה.

אנחנו קוראות לכן/ם להירתם לגיוס הכספים להצלתה של קל"ף, ולהצלתן של עדי מורנו וחנית כהן מפני נושיה של קל"ף.

אנחנו החלטנו לתרום 1,000 ₪ (מאה שקל לכל שנה שבה קל"ף תרמה לנו…). אנא תירמו כפי יכולתכן/ם – כל שקל הוא משמעותי.

בבקשה הפיצו מכתב זה, או פניה אחרת מטעמכן/ם, לכל מכרותיכן/כם.
 
תודה,

אורנה ועירא הדר

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: