עצומת תמיכה במצעד הגאווה בירושלים

הנה אימייל שקיבלתי היום מהבית הפתוח בירושלים:

מצ"ב עצומה עליה חותמים אישי ציבור, פעילי זכויות אדם, חברי כנסת, משפטנים, רבנים, א\נשי תקשורת, מובילי דעת קהל, חברי קהילה וכיוב', העומדת להתפרסם מחר ב'הארץ', בקריאה המבהירה את משמעותו השנה של המצעד בירושלים, וקוראת לתמוך באירוע – ולהשתתף בו. אנחנו רואים בעצומה זו נדבך מרכזי בהרחבת הקואליצה למען המצעד אל מעבר לגבולות הקהילה ההומו-לסבית בי וטרנס.

 

אם אתם מעוניינים לחתום על המודעה אנא:

1. חיתמו על המודעה ושלחו בדואר חוזר אל

 עם שמות החותמים, בצירוף תואר או ארגון (אם רלוונטי), ודרכי התקשרות hagaie@gmail.com          

2. העבירו מייל זה בדחיפות לחותמים פוטנציאליים נוספים.

3. תרמו לבית הפתוח לכיסוי עלויות המודעה (המודעה ממומנת בתרומות החותמים עליה): ניתן לתרום באופן מיידי ב:

, או לשלוח בדואר צ'ק לפקודת הבית הפתוח לת"ד 2652, ירושלים 91026 www.litrom.com/joh

כל תרומה תסייע ותתקבל בתודה ובברכה! גובה התרומה המומלצת: 120 ₪

 

חשוב! המודעה עומדת להתפרסם כבר מחר! אנא העבירו את שמותיכם עוד היום!

 

אלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית

השנה היא החמישית ברציפות בה מתקיים מצעד הגאווה והסובלנות בירושלים. השנה, יתקיים המצעד ביום שישי ה-10 בנובמבר, וכמדי שנה ישא אופי סובלני ומכובד, עליו מקפידים מארגניו, תושבי העיר ירושלים, פעילי הבית הפתוח. אין מדובר רק באירוע למען זכויות הקהילה הירושלמית הגאה, אלא בהפגנה למען השוויון, חופש הביטוי וזכויות האדם של כולנו. ההשתלחות הפרועה והאיומים לפגוע במשתתפי המצעד הופכים אותו לאירוע חובה לשוחרי הדמוקרטיה – זאת, במיוחד בשבוע בו אנו זוכרים בכאב ובזעם לאן הסתה עלולה להוביל. עיר שאינה מאפשרת לכל קהילותיה לחיות בגלוי לפי דרכ ן אינה מקום קדוש אלא מקום חשוך, פונדמנטליסטי ורומס. מדינה שאינה יכולה להגן על חופש הביטוי מפני אלימות ברוטאלית חדלה להיות דמוקרטיה.

אנו החתומים מטה קוראים לכל מי שהדמוקרטיה הישראלית יקרה ללבו לצעוד בירושלים ביום שישי הקרוב ולהתגבר ביחד על אלימות מסוכנת זו. רק יחד נצליח כולנו למנוע מהחושך לנצח בירושלים. ביחד נכריז: שומרים על הגאווה. שומרים על הסובלנות. שומרים על הדמוקרטיה . הפעם זה המצעד של כולנו.

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: